Beschrijving
Luxe appartement met adembenemend uitzicht in Buitenveldert-Oost
Dit ruime en lichte appartement is gelegen aan De Klencke 103-A, in de gewilde wijk Buitenveldert-Oost. Met zijn ideale ligging en moderne uitstraling is dit een perfecte woning voor een hoogopgeleid stel of een persoon met een goede baan en mogelijk een auto.
Bij binnenkomst in het appartement word je meteen verwelkomd door een prachtig uitzicht over de boomtoppen. Door de hoekligging geniet je van optimale privacy en veel natuurlijk lichtinval. Het appartement is goed ingedeeld, met de woonkamer, open keuken en hoofdslaapkamer aan de achterzijde, waar je uitkijkt op een groene oase van rust. De tweede slaapkamer kan naar eigen wens worden gebruikt, bijvoorbeeld als kantoor, logeerkamer of zelfs als pilatesruimte. De panoramische ramen in de woonkamer bieden een prachtig uitzicht op de groene zee van boomtoppen, waardoor je echt het gevoel hebt dat je midden in de natuur woont. Zelfbewateringssysteem voor de balkonplanten.
Het moderne appartement is van alle gemakken voorzien. De open keuken is volledig uitgerust en biedt voldoende ruimte om heerlijke maaltijden te bereiden. De badkamer is stijlvol en beschikt over een mooie moderne douche en een wastafel met voldoende opbergruimte voor al je toiletspullen. Aangrenzend is een handige kast met planken, wasmachine en droger. Separaat toilet in de entreehal en extra buitenruimte grenzend aan tweede slaapkamer. Daarnaast is er in de onderbouw een handige berging aanwezig, ideaal voor het opbergen van koffers of sportartikelen.
Een ander groot pluspunt van dit appartement is de buitenruimte. Het brede, zelf-onderhoudende zonneterras biedt een prachtig uitzicht over de wandelweg tussen het Amstelpark en het Amsterdamse Bos, en zelfs op een gracht. Hier kun je heerlijk ontspannen en genieten van de rust en het groene uitzicht.
Maar de locatie van dit appartement is ook fantastisch. Binnen 5 minuten bent u op de ring terwijl station RAI en Zuidas op loopafstand zijn. Daarnaast bevindt zich dichtbij het prachtige Amstelpark, waar je kunt joggen, een mooie route kunt maken en vervolgens met de lift weer naar boven kunt gaan naar je appartement. En als je een keer weg bent, hoef je je geen zorgen te maken, want het appartement is goed geïsoleerd en modern. Bovendien deel je het gebouw met buren die dezelfde waarden delen, wat zorgt voor een prettige leefomgeving.
Kom snel langs en laat je betoveren door dit luxe appartement met adembenemend uitzicht. De eigenaar verhuurt het appartement het liefst inclusief een parkeerplek in de gedeelde garage, ter waarde van €150 per maand. Wacht niet te lang, want dit juweeltje zal snel verhuurd zijn!
Kenmerken:
• Huur: €.3250,- per maand exclusief nutsvoorzieningen
• Garage €150,- per maand
• Berging
• Borg gelijk aan twee maanden huur
• Oppervlakte ca. 76 m2 (niet NEN gemeten)
• Complete keuken met al het benodigde inbouwapparatuur; koelkast, vriezer, inductiekookplaat, vaatwasser en aparte keuken opslag ruimte
• Wasmachine / droger
• Terras op Zuid
• Energie via stadsverwarming, Internet via kabel of glasvezel.
• Niet beschikbaar voor delers
• Huisdieren niet toegestaan
• Tijdelijk beschikbaar op basis van contract model B